Фанера Україна | Купити вологостійку фанеру ФСФ
Для отримання якісних виробів, українці шукають, "де купити якісну вологостійку березову фанеру в Україні". На сьогоднішній день, фанеру пропонують усі великі гіпермаркети, такі, як Єпіцентр, Нова Лінія, Леруа Мерлен, Олді, Юск та інші будівельні компанії.

Відносно якості, то задовольнити потребу у таких магазинах можно лише купивши фанеру для будівельних робіт. Зазвичай це сорт 4-4 чи 3-4, з сучковою поверхнею. Ціни на неї будуть на декілька пунктів нижче, ніж на якісну фанеру для меблевого виробництва, першого чи другого гатунку. Спеціалізація на різних товарах для будівництва та ремонту - це є основний напрямок великих супермаркетів.

 

Де купити фанеру вищого гатунку?

 

У спеціалізованих організаціях, які займаються тільки постачанням фанери та інших листових пиломатеріалів. Знайти фанеру вищого сорту або ламіновану значно легше, та є вірогідність купити за кращою ціною. Одним з таких постачальників фанери є наша фірма у Харкові! У нас ви можете замовити фанеру різних товщин та розмірів.

 

Стандартні формати це: 1525х1525 та 2500х1250 міліметрів. А товщини: 4, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 35 та 40 мм.

 

На нашій фірмі ви можете придбати фанеру марок ФК та ФСФ. ФК - це фанера для внутрішніх робіт, та має середню вологостійкість. ФСФ - фанера шліфована або ламінована з підвищеною водостійкістью для застосування у дуже вологому середовищі. Таку фанеру використовують для виробницта лодок, катерів, заміна полів у грузових автомобілів, та для дитячих майданчиків, які знаходяться на вулиці.

 

Ми пропонуємо фанеру як вітчизняного виробництва, так і виробників інших держав. Вся продукція є сертифікованою, та відповідае міжнародним стандартам якості. Отримати консультацію, чи замовити фанеру з доставкою у ваше місто, можно по телефонам вказаним на сайті "Фанера Харків".

 

 

 

 

 
Обновлен 15 мая 2018. Создан 14 мая 2018Купить фанеру в Харькове
Фанера в Харькове Купить влагостойкую и ламинированную фанеру